Patikimas kreditų valdymas

Patikimas kreditų valdymas

Apie mus

Esame viena didžiausių mokėjimų ir skolų valdymo bendrovių Lietuvoje, turinti daugiau nei 25-ies metų patirtį rinkoje. Savo pozicijas dar labiau sustiprinome 2022 kovą susijungus UAB Gelvora ir UAB Sergel ir Lietuvai pristačius Baltijos šalyse jau pažįstamą prekės ženklą „GelvoraSergel“.

GelvoraSergel koncentruojasi į skolų išieškojimo sritį bei finansinių paslaugų plėtrą ir siekia tapti viena didžiausių mokėjimų valdymo ir atkūrimo įmonių Lietuvoje, siūlanti įvairių finansinių ir teisinių sprendimų verslui.

Savo veikloje vadovaujamės gerosiomis Švedijos finansų bendrovės „Marginalen AB“, kuriai priklausome, praktikomis. „Marginalen AB“ kontroliuojamos įmonės veiklą vykdo Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje ir vienija kreditų valdymo profesionalus skandinavijoje ir baltijos šalyse. Tarp šiai grupei priklausančių įmonių yra:

  • Marginalen bank
  • UAB GF bankas
  • SIA “GelvoraSergel”
  • GelvoraSergel OÜ
  • SIA Aizdevums.lv

Būdami Tarptautinės kreditorių lygos (League International for Creditors) ir Europos skolų išieškotojų asociacijų (European collectors association) nariais, galime teikti paslaugas visame pasaulyje. 

Pasisėmę skandinaviškos patirties galime lanksčiai prisiderinanti prie kintančių rinkos poreikių bei klientų lūkesčių.

Per savo veiklos metus sukaupta didžiule patirtimi skolų išieškojimo ir rizikų valdymo srityje esame pasiruošę pasidalinti su Jumis.

 

> 20 m.
Patirtis
> 10 m.
Marginalen grupės dalis
> 18k
Klientų
> 300 mln.
Valdomas skolų
portfelis
Susisiekite su mumis

Jeigu turite prašymų, susijusių su asmens duomenų apsauga, kitų prašymų, klausimų, pretenzijų ar tiesiog norite išreikšti savo nuomonę, kviečiame susisiekti su mumis paspaudus žemiau esantį mygtuką ir užpildyti užklausos formą.

Parsisiųskite mobiliąją aplikaciją ir sužinokite savo skolą

Šiandieniniame skubančiame gyvenime mes ne visada viską suspėjame atlikti laiku. Viena iš tokių problemų yra laiku neapmokėtos sąskaitos ir įsipareigojimai, o kartais apie juos net nežinome.

Mes sukūrėme mobiliąją programėlę, kurioje Jūs lengvai galėsite pasitikrinti ar nesate skolingas. Jeigu atsitiko taip, kad rasite savo skolą, nepergyvenkite, kreipkitės į mus ir mes viską išspręsime kartu.

Mūsų tikslas yra tapti Jūsų finansiniu patarėju ir pagalbininku. Leiskite Jums padėti.

  • Atsisiųskite mobiliąją programėlę
  • Susiderinkite mokėjimo grafiką
  • Gaukite nuolaidą
Aktualu