Apie mus

Esame viena didžiausių mokėjimų ir skolų valdymo bendrovių Lietuvoje, turinti daugiau nei 25-ių metų patirtį rinkoje. Savo pozicijas dar labiau sustiprinome 2022 kovą susijungus UAB Gelvora ir UAB Sergel ir Lietuvai pristačius Baltijos šalyse jau pažįstamą prekės ženklą „GelvoraSergel“.

GelvoraSergel koncentruojasi į skolų išieškojimo sritį bei finansinių paslaugų plėtrą ir siekia tapti viena didžiausių mokėjimų valdymo ir atkūrimo įmonių Lietuvoje, siūlanti įvairių finansinių ir teisinių sprendimų verslui. 

Savo veikloje vadovaujamės gerosiomis Švedijos finansų bendrovės „Marginalen AB“, kuriai priklausome, praktikomis. „Marginalen AB“ kontroliuojamos įmonės veiklą vykdo Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje ir vienija kreditų valdymo profesionalus skandinavijoje ir baltijos šalyse. Tarp šiai grupei priklausančių įmonių yra:

  • Marginalen bank
  • UAB GF bankas
  • SIA “GelvoraSergel”
  • GelvoraSergel OÜ
  • SIA Aizdevums.lv

Būdami Tarptautinės kreditorių lygos (League International for Creditors) ir Europos skolų išieškotojų asociacijų (European collectors association) nariais, galime teikti paslaugas visame pasaulyje. 

Pasisėmę skandinaviškos patirties galime lanksčiai prisiderinanti prie kintančių rinkos poreikių bei klientų lūkesčių. 

Per savo veiklos metus sukaupta didžiule patirtimi skolų išieškojimo ir rizikų valdymo srityje esame pasiruošę pasidalinti su Jumis.

Susisiekite su mumis

Jeigu turite prašymų, susijusių su asmens duomenų apsauga, kitų prašymų, klausimų, pretenzijų ar tiesiog norite išreikšti savo nuomonę, kviečiame susisiekti su mumis paspaudus žemiau esantį mygtuką ir užpildyti užklausos formą.