Sutarčių sudarymas ir auditas

Sėkmingų įmonių veiklos pagrindas – tvarkingai parengtos verslo sutartys ne tik su darbuotojais, bet ir su klientais ar tiekėjais.

Rekomenduojame atlikti jau esamų įvairių rūšių sutarčių auditą arba konsultuotis prieš užmezgant naujus verslo santykius. Pasirūpinsime, kad jūsų sutartys atitiktų Lietuvos Respublikos įstatymų ir poįstatyminių teisės aktų reikalavimus, neprieštarautų viena kitai ir svarbiausia, atstovautų jūsų interesus.


PROCESAS
Konsultuojame, audituojame, pilnai rengiame ar atliekame kai kurių nuostatų korekcijas bei papildymus jūsų verslo sutartims.  Profesionaliai įvertiname sutarčių naudas, pamatuojame galimas rizikas, padedame suformuluoti aiškius reikalavimus.
NAUDA
  • Teisininkas dirba jūsų pageidaujama apimtimi, o jūs galite koncentruotis į savo tiesioginę veiklą;

  • atsiradus kitos šalies sutarties pažeidimams jaučiatės saugūs, turite neginčijamą poziciją ir teisminio proceso metu nesudėtingai įrodysite pažeidimo faktą;

  • išvengiate papildomų nuostolių bei kitų neigiamų padarinių sudarant netinkamus sandorius;

  • profesionaliai parengtos sutartys prisideda formuojant teigiamą jūsų sėkmingo verslo įvaizdį.

Susisiekite su mumis

Jeigu turite prašymų, susijusių su asmens duomenų apsauga, kitų prašymų, klausimų, pretenzijų ar tiesiog norite išreikšti savo nuomonę, kviečiame susisiekti su mumis paspaudus žemiau esantį mygtuką ir užpildyti užklausos formą.