Teisminis skolų išieškojimas

Dėl įvairių aplinkybių, pavyzdžiui, įrodymais pagrįstų ginčų tarp šalių (kreditoriaus ir skolininko), įrodymų trūkumo, pernelyg ilgo įsipareigojimų uždelsimo termino, kreditoriaus dalies prievolės nevykdymo ar netinkamo vykdymo kartais nepavyksta skolų išieškoti ikiteismine tvarka. Tokiu atveju siūlome taikyti  antrąją skolų išieškojimo formą – teisminį išieškojimą. 

Mūsų specialistai ir profesionalūs advokatai teikia kvalifikuotą juridinę pagalbą: konsultuoja, rengia dokumentus teismui, atstovauja civilinėse, baudžiamosiose ar darbo bylose, ikiteisminio tyrimo institucijose, kitose valstybės organizacijose ir t.t.  

Siekiame, kad klientai patirtų kuo mažiau nuostolių ir atgautų visas su skolų išieškojimu susijusias išlaidas. Procesiniai teisminio išieškojimo veiksmai pradedami tik mokių ir (arba) materialiuoju turtu disponuojančių skolininkų atžvilgiu. 


PROCESAS

Teisminio skolos išieškojimo procesą paprastai sudaro keli etapai: 

  • pradžioje apskaičiuojama ieškinio suma, detalizuojami galimi mokesčiai, netesybos, apskaičiuojamas žyminis mokestis, įvertinama, kokios priemonės gali būti taikomos;

  • parengiami ir teismui pateikiami procesiniai dokumentai dėl skolos priteisimo;

  • klientas atstovaujamas visų instancijų teismuose, kol palankiam sprendimui įsiteisėjus yra gaunamas vykdomasis dokumentas, su kuriuo jau galima kreiptis į antstolį dėl priverstinio skolos išieškojimo (sąskaitų, turto arešto ir t.t.).

NAUDA
  • Procesas teismo tvarka vyksta sklandžiai ir jūs galite koncentruotis į savo tiesioginę veiklą

  • Kruopščiai apskaičiuojami ir detalizuojami visi su skolos išieškojimu susiję galimi mokesčiai (pavyzdžiui, žyminis mokestis), netesybos

  • Taupomi jūsų resursai ruošiant ir pateikiant procesinius dokumentus teismams ir / ar kitoms institucijoms (ieškiniai, pareiškimai dėl teismo įsakymo išdavimo, prašymai ir kt.)

  • Suvaldomi visi procesai nuo dokumentų paruošimo iki poteisminio skolos išieškojimo ir atstovavimo bendradarbiaujant su anstolių kontoromis

Susisiekite su mumis

Jeigu turite prašymų, susijusių su asmens duomenų apsauga, kitų prašymų, klausimų, pretenzijų ar tiesiog norite išreikšti savo nuomonę, kviečiame susisiekti su mumis paspaudus žemiau esantį mygtuką ir užpildyti užklausos formą.